Laulustuudio Laulumarjad alustab uuest hooajast laulutundidega Haapsalus

Alates 2023. aasta sügisest algavad Haapsalus Laulustuudio Laulumarjad filiaalis järgmised tunnid: 

  • 5-7-aastaste lauluringi (maksimaalselt 12 last)
  • individuaaltunnid 6-19-aastastele
  • individuaaltunnid täiskasvanutele
  • 11-13-aastaste vokaalansambli (maksimaalselt 8 last)
 

Lauljaid hakkab juhendama noor ja särav õpetaja Viveli Maar, kelle kohta saad lähemalt lugeda SIIT meie kodulehelt. Varajane registreerimine tagab laululapsele sügiseks koha. Laulutundide asukoht on hetkel veel täpsustamisel ning iregistreerunutega jagame nfot esimesel võimalusel.

Soololaulu tundides treenime iga õpilase häält individuaalselt. Hääleseades lähtume iga laululapse hääle omapärast, soovidest, püüdlustest ja oskustest. Tund jaguneb mõtteliselt kaheks – hääleseade (tehnika) ja musitseerimine (vabalt valitud ning õpetaja poolt valitud laulud, praktika). Samuti käsitleme tundides elementaarset muusikateooriat, arendame harmooniatunnetust ja improvisatsioonilisi oskusi. Meie siiraks sooviks on arendada häält lähtuvalt õpilase vokaaltehnilistest vajadusest, loomingulisusest ja isikupärast. Laululastele püüame pakkuda mitmekülgseid laulukogemusi erinevates projektides ning lavadel, konkursidel ja kontsertetendustes-lavastustes.

Laulustuudio Laulumarjad sai alguse 2020. aastal, mil Maris Aljaste lõi Kadrioru südamesse laulupesa, mis toob laulmist ja muusikat armastavad lapsed, noored ja täiskasvanud kokku särasilmsete vokaalpedagoogidega, et treenida iga õpilase häält individuaalselt ning pakkuda noortele eriilmelisi arenemis- ja esinemisvõimalusi

Osalustasud on kuutasu põhised:

KUUTASU 5-7-aastaste muusikaring: (4 x kuus)                50€
KUUTASU vokaalansambel: (4x kuus) 50€
KUUTASU noorele 6-19-aastasele: 1x nädalas 45 minutit laulutund120€
KUUTASU täiskasvanule: 1x nädalas 60 minutit140€

Lisainfo ja küsimuste korral kirjuta meile: info@laulumarjad.ee