Konkursiderohke kevad 2023, Saku valla "Las laps laulab"

Kevad on möödunud konkursside laineharjal ja meie gümnaasiumi noored on mitmel nädalal õlg õla kõrval, teineteise järgemööda lavale astunud ehk siis omavahel konkureerinud.
 
Tegelikkuses on teineteisele kaasa elatud, teineteist toetatud ja hoitud, ühiselt rõõmustatud, teineteiselt õpitud ja ühiselt muusikalisi elamusi nii saadud kui jagadud. Hästi ilus näide teineteise tõstmisest ja hoidmisest. Rõõm nende ägedate neidude üle on lihtsalt ääretu!
 
Aitäh Nora Liisa, Hanna Camilla, Liisa ja Helene, et olete meile kõigile eeskujuks!❤️ 

Konkurss Tallinna Talent 2023

 
Meie laulustuudio noored neiud Nora Liisa Suisepp ja Hanna Camilla Kadarik on tänavused Tallinna talendid! Hurraa ja õnnitlused!
 

Palju palju õnne ka kõgilte teistele talentidele! Aitäh ka vingete lauluõpetajatele.

Laureaatide tänamine ja galakontsert toimus maikuus 2023, Estonia Kontserdimajas.

Lisainfo: https://www.tallinn.ee/et/tallinnatalent

Kose Laululaps 20223

2022. aasta sügisel alustas Laulumarjade filiaal soololaulutundidega Kosel, õpetajaks särav Kärt Männa. Veebruaris saidki uued laulumarjad koos uue õpetajaga osaleda esmakordselt Kose valla Laululapse võistlusel. 
 
Kõik lauljad tegid väga kaunid, autentsed ja hingeminevad esitused!  Suur aitäh õpetajale Kärt Männale ja ka headele lastevanematele!

Kuldne Plaat 2023 Kadrioru Kunstimuuseumis

Märtsis  tunnustati Eesti popmuusika aastaauhinnagalal Kuldne Plaat Eesti edukamaid muusikailma tegijaid!
 
Muusikalise tervitusega esinesid Raimond Veiper (laul) ja Rain Rämmal (klaver) laulustuudiost “Laulumarjad”, kellega auhinnagala elutööauhinna üllatusnumbriks liitunud Nora Suislepaga esitati uusversiooni 2 Quick Stardi laulust “Midagi ammust ja midagi uut”.
 
KUULA ja VAATA galat! 
 
Aitäh usalduse eest! Kuldne Plaat 2023 auhinnagala toimus Kadrioru lossis ning kutsutute seas olid auhinnasaajad, meediakanalite esindajad ja gala koostööpartnerid. Kuldsed Plaadid anti üle üheteistkümnes põhikategoorias, lisaks andis Fairmus üle eriauhinna.

Eesti Meestelaulu Seltsi poiste-solistide võistulaulmine 2023

Kevadise laulukonkursitralli avas Eesti Meestelaulu Seltsi poiste-solistide võistulaulmises 7-9-aastaste seas III koha saavutanud Jesper! 
 
Paju õnne ja hurrraa!

Solistica 2023 – Eesti noorte lauljate konkurss

 
Jaanuari viimasel nädalavahetusel toimus traditsiooniks saanud Eesti noorte lauljate konkurss, mis iga aasta üllatab ja rabab jalust oma kõrge tasemega. Tagasiulatuvalt rõõmustame ja tunnustame üle-Eestilisel solistide konkursil Solistica 2023 meie laulustuudiot esindanud vingeid lauljaid:
 
7.-9. klasside kategoorias Raimond Veiper
 
10.-12. klasside kategooris vinge kolmik:
 
Helene Palm
Hanna Camilla Kadarik
Nora Liisa Suislepp
 
Palju õnne III koha puhul, armas Nora Liisa!

CD "Jõulusoovid" – Juhan Trumbi laule esitavad Marianne Leibur ja Laulustuudio Laulumarjad laululapsed

Detsembris sai valmis meie laulustuudio esimene album “Jõulusoovid”, kus kõlavad imelised Juhan Trumbi laulud ja lisaks ka Marianne Leiburi imeline hääl! 
 
14. detsembril toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses ka plaadiesitluskontsert, kus lapsi ja noori saatis saateansambel, kes plaadilegi lood sisse mängis. Täname teid armsad Ahto Abner, Janno Trump, Paul Daniel ja Rain Rämmal. 

Euro Pop Contest 2022, Berliinis

 
Meie äge Raimond osales novembris võimsate esitustega esmakordselt Berliinis toimuval rahvusvahelisel noorte laulusolistide konkursil EURO POP CONTEST.
 
Konkursil oli ühtekokku andekaid vokaliste koguni 21 eri riigist. Teiste seas veel ka lauljaid Eestist – tervitused kaunihäälsetele Arhannale ja L’erale! 
 
Enne kui teid videodega kostitame, jagame teiega mõned fotod meie muusikalisest reisist. Aitäh Raimondi perele kogu konkursikäiku organiseerimast!

LAULURAGIN 2022

Andekad lauljad Miia Margaret Untera ja Helene Palm esitasid novembris Valgas, konkursil LAULURAGIN 2022, duettide seas oma versiooni Mari Jürjensi imelisest palast “Kaks kõverat puud”. Aitäh kallile Toomas Vollile korraldamast ja sütitamast!
 
Oli kuulda ja näha, et tüdrukud panid laulu kogu oma hinge. Aitäh kõikidele osapooltele, nii vanematele kui ka konkursi korraldajatele ilusa kogemuse eest. Soovime tänada ka Miia isa Vahurit, kes meid kõiki kenasti ja turvaliselt kohale sõidutas ja igati toetas!
 
Kuulata saad lugu nende esituses SIIT YOUTUBEst!

Laulustuudio noored ja õpetajad esinesid Kirjandustänava festivali raames kirjanduslikus hoovikohvikus "Viplala"

Laulustuudio laululapsed ja õpetajad esinesid 10. septembril minikontsertidega Kirjandustänava festivali raames hoovikohvikus Viplala!
 

Kirjanduslik hoovikohvik “VIPLALA” oli üks osa VI Kirjandustänava Festivalist, mis 10. septembril terve päeva jooksul Koidula tänaval aset leidis. Hoovikohvik “Viplala” on saanud oma küpsetiste, jagatud hetkede ning kvaliteetkirjandusega juba omamoodi legendiks. Kes teab, see teab. Kes veel ei tea, see tuleb järgmisel aastal Kadriorgu ja saab teada.

Mõned asjad selles kohvikus õnneks ei ole muutud – “Viplalast” leiab nii äratinistatud hindadega Helios kirjastuse raamatuid, kohviku hea-paremaga, tegevusi pere pisematele kui ka väikeseid üllatusi.  Kohvikus esinesid noored solistid Raimond, Helene, Liisa, Annabrith ja Bianka ning väikese üllatusena astusid erinevates variatsioonides üles ka laulustuudio õpetajad Maris, Kärt, Vivi ja Viveli. Klaveril saatis lauljaid Linda Kanter.
 
(Kahjuks piltidel näha vaid õpetajate minikontsert, sest ilmselt fotograaf oli sel ajal klõpsutamas!)

SUVISED LAULUMARJAD

Järjekorranumbriga teine laste muusika- ja loomelaager toimus 28.-29. juunil Kadriorus. Jääb alatiseks meelde, et õues oli temperatuur neil päevil 32 kraadi ja toas (vähemalt nii tundus meile) justkui 132. Käisime planeeritust rohkem õues, sest lauluruum vajas lihtsalt aeg-ajalt tuulutust. Ja kõige ägedam lõpp laululaagrile oli meie vihmatants õues!

 

Lisaks rütmi,- laulu,- ja pillimängudele, oli meil ka pisikene käsitööring ning ukulele õpituba.

 

Kõige imelisemaks osutus protsess, mille käigus lapsed kirjutasid ise laulu. Pala pealkirjaks sai “Suvetuvid”. Kõik laulusõnad on nende sulest, samuti laulu meloodia ja instrumentide valik. See inspireeris mind väga ning sooviksin uuel hooajal minna lastega stuudiosse, et see lugu päriselt sisse laulda nendega, et heli oleks kvaliteetsem ning, et ka teised lapsed saaksid seda tulevikus laulda.

 

Kadunud maast on lumi,

akna peale maandusid suur väike ja tuvi.

Nüüd naaber oli kuri,

sest tehti Jaanituli.

 

Suvi justkui külaline koputama tuli,

suve vastu tärkas meil uus ja tore huvi.

 

Tuvidel oli huvi, nad leidsid lennuklubi.

Emake loodus oli tubli, sel aastal vallatu on SUVI!

Suvi justkui külaline koputama tuli,

suve vastu tärkas meil uus ja tore huvi.

 

Loomingulised laululapsed Bianka, Säde, Mirtel, Fredercik, Dominik, Riin, Elin ja Jaan, aitäh teile!

LAULUSTUUDIO KEVADKONTSERDID AASTAL 2022 TOIMUSID EESTI LASTEKIRJANDUSE KESKUSES JA JAZZIKLUBIS PHILLY JOE'S

Kõik videod meie armsate laulusolistide esitustega on leitavad vaatamiseks ja kuulamiseks meie ametlikul Youtube-i kanalil: SIIT!