Laulustuudio Laulumarjad alustab uuest hooajast laulutundidega Kose Gümnaasiumis

Alates sellest sügisest alustab Kose Gümnaasiumis Laulustuudio Laulumarjade filiaal. Ootame kõiki 7-19-aastaseid lapsi ja noori laulma! Lauljaid hakkab juhendama noor ja särav õpetaja Kärt Männa, kelle kohta saad lähemalt lugeda SIIT meie kodulehelt.

Soololaulu tundides treenime iga õpilase häält individuaalselt. Hääleseades lähtume iga laululapse hääle omapärast, soovidest, püüdlustest ja oskustest. Tund jaguneb mõtteliselt kaheks – hääleseade (tehnika) ja musitseerimine (vabalt valitud ning õpetaja poolt valitud laulud, praktika). Samuti käsitleme tundides elementaarset muusikateooriat, arendame harmooniatunnetust ja improvisatsioonilisi oskusi. Meie siiraks sooviks on arendada häält lähtuvalt õpilase vokaaltehnilistest vajadusest, loomingulisusest ja isikupärast. Laululastele püüame pakkuda mitmekülgseid laulukogemusi erinevates projektides ning lavadel, konkursidel ja kontsertetendustes-lavastustes.

Laulustuudio Laulumarjad on Kadrioru südames paiknev laulupesa, mille kutsus 2020. aasta sügisel ellu laulja ja vokaalpedagoog Maris Aljaste. Stuudio toob laulmist ja muusikat armastavad lapsed, noored ja täiskasvanud kokku särasilmsete vokaalpedagoogidega, et treenida iga õpilase häält individuaalselt ning pakkuda noortele eriilmelisi arenemis- ja esinemisvõimalusi.

Tundide eest tasutakse arve alusel ning vastavalt sellele kui mitu laulutundi ühe kuu lõikes õpilasega teha jõutakse. 

1 x 45 minutit laulutund                  30€
KUUTASU 1 x 45 minutit nädalas120€
  
  

Tundidesse registreerimiseks palume oma soovist kirjutada: info@laulumarjad.ee